Dárkový poukaz

Termíny a ceny pro skupiny a teambuildingové firemní akce

Termíny i samotný program ve všech nabízených vinařstvích jsme schopni přizpůsobit dle Vašich požadavků. Zážitkový program Den Vinařem probíhá celoročně, stejně jako práce ve vinici. V zimním období je možno se seznámit se střihem vinné révy a zimní údržbou vinohradu, na jaře vás čekají tzv. „zelené práce“, v letních měsících nabízí malebné prostředí vinohradu možnost uspořádání nevšedního pikniku s odborným výkladem a na podzim je spojen pobyt ve vinohradě s vrcholem celoročních vinohradnických prací – vinobraním.

Nad rámec standardního programu pro vás můžeme zajistit doprovodný programu - kola, bowling atd. Zašlete nám svůj požadavek a my vám rádi zpracujeme cenovou nabídku

 

Termíny a ceny pro individuální zájemce

Pro individuální zájemce máme otevřeny termíny ve vinařstvích, které naleznete v objednávkovém formuláři. Stačí kliknout níže na tlačítko „Objednávkový formulář“. Program Den vinařem můžete objednat také jako dárek, obdarovaný si pak volí termín a vinařství podle svého uvážení, návod naleznete po kliknutí na buton „Dárkový poukaz“.

Cena obsahuje :

1. Zážitkově edukační program Den vinařem

Cena: 1.490,-Kč bez DPH/osobu (1.803,-Kč s DPH/osobu)

 

2. Stravování a ubytování

Oběd (polévka, hlavní jídlo, sklenka vína, nealko)
Večeře (polévka, hlavní chod, dvě sklenky vína, nealko)
Ubytování se snídaní

Cena: 900,-Kč bez DPH/osobu (1.089,-Kč s DPH/osobu)Cena celkem za Program Den vinařem + stravování a ubytování: 2.390,-Kč bez DPH/osobu (2.892Kč s DPH/osobu)

 


obchodní podmínky